Wedstrijd datums

ONDERLINGE KANAAL WEDSTRIJDEN 2018

Inschrijven tot 4 augustus 2018

Alle kanaalwedstrijden worden gehouden op het Julianakanaal.

Parcours Urmond oostoever. Bij troebel water door grindwassen of werkzaam-heden verbreding Julianakanaal, uitwijk in overleg, deelnemers worden tijdig op de hoogte gehouden.


Zaterdag 1 september van 12:00 tot 16:00 uur

Zaterdag 22 september van 12:00 tot 16:00 uur

Zaterdag  20 oktober van 12:00 tot 16:00 uur

Zaterdag 27 oktober van 12:00 tot 16:00 uur

Zaterdag 10 november reserve datum

Wedstrijdleider: Guus Schols

Assistenten: Jo op den Kamp en Thei D’Elfant


VIJVER OP AANTAL WEDSTRIJDEN 2018

Inschrijven tot 13 mei 2018

Zondag 10 juni van 09:00 tot 12:00 uur

Zondag  22 juli van 09:00 tot 12:00 uur

Zondag  26 augustus van 09:00 tot 12:00 uur

Zondag  9 september van 09:00 tot 12:00 uur

Wedstrijdleiders: Thei D'Elfant en Marco Beckers.

Assistent: Guus Schols.


VIJVER  OP GEWICHT WEDSTRIJD 2018

Inschrijven tot 26 mei 2018

Zaterdag 23 juni van 16:30 tot 21:30 uur

Wedstrijdleiders: Thei D'Elfant en Marco Beckers.


KARPER SINGLE WEDSTRIJDEN 2018

Inschrijven tot 5 mei 2018

Zaterdag 2 juni van 17:30 tot 24:00 uur

Zaterdag 14 juli van 17:30 tot 24:00 uur

Zaterdag 18 augustus van 17:30 tot 24:00 uur

Zaterdag 29 september van 17:30 tot 24:00 uur

Wedstrijdleiders: Thei D'Elfant en Marco Beckers.

Assistenten: Eric Loijen en Marc Franken


KARPER KOPPEL NACHT WEDSTRIJD 2018

Inschrijven tot 7 juli 2018

Van Zaterdag 4 aug. 18:00 tot Zondag 5 aug. 10:00 uur

Pauzes van 22:00-22:30; 02:30-03:00; 07:00-07:30

Wedstrijdleiders: Thei D'Elfant  en Marco Beckers.

Assistenten: Jacky Beckers en Marc Franken.


KOPPEL OP GEWICHT  WEDSTRIJD  2018

Inschrijven tot 14 juli 2018

Zaterdag 11 augustus 2018 van 16:00 tot 21:00 uur

Wedstrijdleiders: Thei D’Elfant  en Marco Beckers.

Assistenten: Martin Spanjer en Roy Schoenmaekers.

Klik hier voor de wedstrijdkalender in PDF


 Kopij voor ‘t Stöpke 2019:

 Verslag Koningsbeker: Thei D’Elfant

 Verslag Kanaalwedstrijden: Guus Schols  

 Verslag Vijver op aantal wedstrijden: Guus Schols

 Verslag Karpersingle wedstrijden: Eric Loijen

 Verslag Vijver op gewicht wedstrijd: Jack Schulpen

 Verslag Karper koppel nachtwedstrijd: Jack Schulpen

 Verslag Koppel op gewicht wedstrijd: Roy Schoenmaekers

 Foreldag voor vijverwerkgroep: Frans Knapen